Земельна практика

У разі, якщо Ви є власником або орендарем земельної ділянки, або ж тільки збираєтеся вступити в права володіння земельною ділянкою, оформити договір купівлі продажу або довгострокової оренди, вам можуть знадобитися послуги адвоката по земельному праву.

Коли може знадобитися допомога юриста по земельному питанню?

Звернутися за допомогою до досвідченого юриста Вас може спонукати цілий ряд ситуацій, які виникають між юридичними і фізичними особами, наприклад:

Через права власності
Виконання умов правил оренди прописаних в договорі
Порушення норм і правил сусідства
Земельні сервітути та інше

Подібного роду суперечки можуть виникати, як між родичами, так і партнерами по бізнесу, сусідами, а на їх врегулювання іноді йдуть роки, якщо рішенням конфліктних ситуацій не займається команда фахівців.

У нашій практиці досить часто зустрічаються суперечки, які межують з іншими галузями права, наприклад при розподілі нажитого майна між колишнім подружжям. До вирішення спору не завжди вдається прийти шляхом простого рішення, часто виникають ситуації, наприклад: «Як поділити будинок, якщо земельна ділянка на якому він побудований, перейшла у власність одного з подружжя ще до моменту укладення шлюбу?».

Перелік послуг, які вирішує компанія «Абсолютний Закон»

Практика вирішень земельних спорів нашої компанії може похвалитися багаторічним якісним досвідом. Компанія «Абсолютний закон» налічує у своєму штаті юристів, які спеціалізуються виключно на вирішенні суперечок земельного права, наші фахівці з радістю і на вищому рівні нададуть повний спектр послуг щодо земельних ділянок в Харкові і області:

Професійна юридична консультація.

На зустрічі з юристами ви зможете задати всі ваші запитання, почути на них конструктивні відповіді і подальший план по реалізації його рішення. Після чого наші юристи будуть супроводжувати Вас на переговорах і зроблять все можливе, щоб врегулювати ситуацію без доведення її до суду.

Відвідування державних служб.

Наші фахівці самостійно відправляться на прийом до державних органів або ж будуть Вас супроводжувати на прийомі.

Інспектування правомочності і законності угоди

Інспектування правомочності і законності угоди з купівлі продажу або оренди земельної ділянки. На початковому етапі юристи проведуть аналіз і зберуть дозвільні документи, проведуть дослідження про історію об’єкта і оцінять можливі ризики і можливості.

Оформлення договорів, позовних заяв, документів та касаційних скарг

Оформлення договорів, позовних заяв, документів та касаційних скарг до державних установ на всіх рівнях.

Можливі спірні ситуації із землею

Перелік послуг, які були описані вище стануть гарантом вирішення спірних ситуацій в земельних правовідносинах. Замовляйте послуги в нашій компанії, якщо ви власник і на вашу власність наклали сервітут, претендують на його межі, претендують вилучити для потреб громадських організацій, провели самовільне захоплення його території, претендують на права власності або ж вимагають віддати за борги. Наші фахівці мають величезний досвід у вирішенні таких питань і допоможуть Вам відновити справедливість.

Для того, щоб скористатися послугами юристів вам не обов’язково бути власником земельної ділянки, ми також готові захищати права і інтереси орендарів, у випадках коли орендодавець намагається в односторонньому порядку змінити умови оренди або взагалі має намір розірвати договір.

Чим юристи можуть допомогти при виникненні питань пов’язаних із земельною практикою?

Підтримка і консультація адвоката в сучасних реаліях необхідна кожному, і це стосується не тільки випадків виникнення критичної ситуації. Найчастіше наші клієнти потребують простої кваліфікованої консультації, яка допоможе вирішити спір самостійно.

Юридична компанія «Абсолютний закон» відстоює інтереси і права своїх клієнтів, надаючи якісну і висококваліфіковану юридичну підтримку в найкоротші терміни. Поки ми – працюємо, Ви – під захистом!

Записатися на безкоштовну юридичну консультацію

Записатися

Записатися на безкоштовну юридичну консультацію