Допомога іноземцям

Юридичні послуги для іноземців на території України

Напевно Вам доводилося чути, що плануючи залишитися в нашій країні назавжди або, як мінімум, на один рік, будуть потрібні ґрунтовні причини для законного перебування на території держави терміном більш ніж на 90 днів. Практика показує, що багато клієнтів намагаються своїми силами вивчити місцеве законодавство, але за підсумком все одно звертаються до професійних юристів!

Якщо зібрати інформацію можна за добу, то на реалізацію і збір необхідних документів в деяких випадках у вас піде маса сил, часу і коштів. А допустивши навіть одну маленьку помилку (неправильний розмір фотокартки, банально) Міграційна служба України відмовить Вам в перебуванні на території країни і Ви не доб’єтеся бажаного результату. Однак, і це ще не найгірші наслідки для іноземця. На жаль, дуже часто через не знання всіх нюансів і постійно мінливих законів Ви ризикуєте бути і зовсім депортовані з країни без права на повернення.

На сьогоднішній день фахівці юридичної компанії «Абсолютний закон» мають багаторічний успішний досвід в сфері міграційного права, тому для Вашої ситуації ми зможемо запропонувати найкраще вирішення питання. Завдяки фахівцям компанії «Абсолютний Закон» Ви отримаєте впевненість у швидкому досягненні успіху.

Всім своїм клієнтам ми надаємо повний звіт на всіх етап і діях, беремо на себе рутинну роботу зі збору необхідних документів, самостійно подаємо їх в державні органи, тим самим по максимуму обмежуючи Вас від марної трати часу. Звертаючись і замовляючи послуги в нашій юридичній компанії Ви будете впевненні в тому, що вашу справу ведуть топові фахівці з багаторічним досвідом. Співпрацюючи з нами Ви завжди можете розраховувати на:

Порядність юристів;
Цілодобовий зворотний зв’язок щодо просування вашої справи;
Кваліфіковану консультацію про міграційне законодавство в останній редакції;
Швидкий і якісний результат.

Які послуги в сфері міграції ви отримаєте?

Юридична компанія «Абсолютний Закон» надає широкий перелік послуг в сфері міграційного законодавства, що гарантує вирішення будь-якого питання для іноземця.

На сьогоднішній день в Україні існує кілька способів забезпечити собі законне перебування на її території. Наша команда юристів і нотаріусів надасть допомогу в різних міграційних питаннях, а саме, супроводить процедуру отримання таких документів:

Отримання і продовження посвідки на проживання в Україні (постійне, тимчасове);
Дозвіл на працевлаштування та юридичну допомогу у відкритті бізнесу на території України;
Отримання українського громадянства;
Правова допомога в оформленні шлюбу;
Реєстрація іноземців в Україні;
Оформлення імміграції в Україну;
Оформлення запрошення на в’їзд в Україну;
Отримання статусу біженця в Україні;

Чому нам довіряють?

Юристи компанії «Абсолютний Закон» діють в рамках чинного законодавства. З нами Ви можете розраховувати на гнучку цінову політику, професіоналізм і чітке дотримання термінів. Співпрацюючи з нашими агентами Ви отримаєте 100% конфіденційність, швидкий результат і комфорт. Поки ми – працюємо, Ви – відпочиваєте!

Записатися на безкоштовну юридичну консультацію

Записатися

Записатися на безкоштовну юридичну консультацію