Всі види юридичних послуг

Вам потрібна допомога у вирішенні виниклої проблеми? Кваліфікований юрист допоможе уникнути зайвих ризиків з мінімальними втратами. Юристи компанії «Абсолютний закон» мають великий практичний досвід роботи і наукові знання.

У своїй роботі адвокати нашої компанії не тільки розробляють для клієнта шляхи вирішення проблем, але й беруть на себе відповідальність за саме рішення цих проблем, що і відрізняє нас від інших юридичних і консалтингових фірм. Компанія «Абсолютний закон» надає юридичні послуги в Харкові і Харківській області фахівцями, що знають свою справу.

Ми надаємо комплекс юридичних послуг, пропонуємо адекватну цінову політику, розробляємо сильну стратегію вирішення справи.

 

АДВОКАТИ НАШОЇ КОМПАНІЇ НАДАЮТЬ НАСТУПНІ ВИДИ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ

Усні та письмові консультації досвідчених юристів

На першому етапі взаємодії з клієнтом проходить консультація. Наші юристи підготують і нададуть інформацію в необхідному обсязі. Довіра до юриста – гарантія успішного завершення справи.

Компетентне складання процесуальних документів

Досвідчені юристи зафіксують дії і рішення органів і посадових осіб. Адже всі процесуальні документи повинні відповідати закону, яким передбачено його складання і фактичним обставинам, встановленим матеріалами справи.

Досудове та судове врегулювання спорів

Представлення інтересів фізичних і юридичних осіб в досудовому і судовому врегулюванні спорів. Компанія «Абсолютний закон» пропонує послуги захисника як на території Харкова, так і за його межами.

Аналіз і підготовка договорів, нормативної та іншої документації

Аналіз і підготовка договорів, актів, нормативної та іншої документації. Аналіз та експертиза договорів знаходять відображення в офіційному висновку. У разі простого аналізу такий висновок може бути надано в усній формі. Експертний висновок завжди надається в письмовій формі і носить офіційний характер. За вашим бажанням, після аналізу договору юрист може дати вам необхідні рекомендації.

Супровід угод купівлі-продажу нерухомості, оформлення іпотек

Супровід угод купівлі-продажу нерухомості, оформлення іпотек. Юридичний супровід угод з нерухомістю необхідний для того, щоб захистити матеріальні інтереси сторін, забезпечити законність угоди, правильно оформити всі документи і передати нерухомість новому власнику в установленому законом порядку.

 

Наша команда гарантує вирішення будь-яких правових проблем, чесність у відносинах з клієнтом, високу якість в обслуговуванні та добросовісність у виконанні роботи.

Адвокати «Абсолютний закон» мають великий досвід ведення найрізноманітніших судових справ в українських судах!

Записатися на безкоштовну юридичну консультацію

Записатися

Записатися на безкоштовну юридичну консультацію