Антиколлектор або управління боргами

Вперше зіткнулися з необхідністю вирішувати фінансові проблеми з банком, не володієте повною мірою юридичної грамотністю? Юристи компанії “Абсолютний закон” допоможуть вирішити будь-яке ваше питання.

«Абсолютний закон» в кооперації з розумними адвокатами знають як протистояти кредиторам – борговим агентствам, банкам та іншим лізинговим компаніям. Доручіть свої боргові зобов’язання досвідченим антиколекторам і ваші проблеми будуть вирішені!

 

Чому варто звернутися за послугою антиколлектора?

Справа в тому, що співробітники юридичної компанії – це фахівці в галузі вирішення та управління неоплаченими боргами, поінформовані про тонкощі і відмінності встановлених норм і правил, допоможуть проконтролювати за тим, щоб були виконані і дотримані права позичальника-боржника. Крім професійної консультації адвоката, послуга антиколлектора виконує захист боржника від натиску з боку служби безпеки банку і колектора.

Які принципи нашої роботи і результати від співпраці?

На сьогоднішній день компанія “Абсолютний закон” надає свої послуги приватним та юридичним особам. Діючи в рамках українського законодавства, ми робимо всі існуючі заходи для рішення кредитних і дотичних питань. Як показує практика, в 99% справ ми можемо просто оскаржити ваші борги. Ми беремо на себе повний спектр функцій захисту інтересів клієнта-боржника: беремо участь в переговорах з банком, проводимо аналіз договору про кредит, здійснюємо консультації та представляємо інтереси боржника при взаємодії з судовими приставами.

 

Ми надаємо перелік послуг:

                                                                                                                  

  1. Спори з банками

Спори з банками в нашій країні, на жаль, процедура, яка досить часто зустрічається, так як в Україні велика кількість позичальників не в змозі повною мірою виконати свої зобов’язання перед кредитором (банком). І тоді банк подає позов до суду на позичальника (юридична або фізична особа), щоб з боржника було стягнуто займ по кредиту в установленому законом порядку.

 

В ході досудового процесу всі документи, в тому числі акти і заяву від банку відправляються позичальникові і його поручителям. Важливо пам’ятати, що категорично заборонено ігнорувати ці листи, з ними необхідно ознайомитися вам і вашому юристу, вивчити вимоги банку-кредитора. Склавши завчасно правовою позицію, ви з нашими юристами зможете протистояти кредитним установам в суді.

Звернувшись якомога раніше до професійного адвоката можна розраховувати на мінімальні фінансові втрати, ви заощадите на штрафах, відсотках та пені, які завжди завищені, оскільки призначаються позичальникам банками при укладанні кредитних договорів.

Також, значну частину майна можна вивести з під застави. У цьому випадку банки не зможуть звернути стягнення на це майно.

Як не дивно, найправильніший і ефективний спосіб дати відсіч банку – спробувати домовитися безпосередньо з самим банком. Ми радимо вступати в переговори на етапі, коли ви відчули фінансові проблеми, і ви чітко розумієте, що більше ви не в змозі платити за рахунками. Завжди краще домовитися, банк повинен зрозуміти, що ви не ухиляєтеся від погашення заборгованості і не відмовляєтеся від оплати боргів.

Юристи та адвокати по кредитах компанії «Абсолютний закон» в свою чергу візьмуть на себе аналіз підписаних документів, ще раз проведуть розрахунки за розміром процентної ставки, штрафів і пені, сформують правову позицію клієнта в судовому спорі з банком. Первинна консультація юриста по кредиту безкоштовна. Звертайтеся прямо зараз.

 

  1. Стягнення боргів

Потрапити в статус боржника в нашій країні за часів економічної нестабільності – просто, повернути борги – складніше. Погашення заборгованості – одна з найпоширеніших на сьогоднішній день категорія справ. Доступність швидких кредитів може зіграти з вами злий жарт!

Види справ по стягненню боргів пропонує компанія “Абсолютний закон”:

  1. Повернення боргів в інтересах громадянина від фізичної особи
  2. Повернення боргів в інтересах громадянина від юридичної особи.
  3. Повернення боргів в інтересах компанії від юридичної особи.
  4. Стягнення боргів з фізичної особи на користь організації.

У будь-якому випадку, перелік послуг набагато ширше і кожен з них має свої нюанси. Якщо ви сумніваєтеся і не володієте повною мірою знаннями про те, як повернути свої гроші, наші адвокати займуться вашою проблемою. Ми підготуємо необхідні документи, складемо претензію в письмовому вигляді боржникові і попередимо його про види відповідальності за ухилення від сплати. У разі неможливості мирної угоди ми будемо представляти вас в суді і всіляко запобігти затягуванню процесу.

Повернення боргів – досить складна процедура, що складається з великого переліку етапів, кожен з яких має свої нюанси залежно від певних положень справи. І пам’ятайте, що за кожним боржником, як правило, стоїть юридичний відділ, відмінно розбирається у всіх тонкощах українського законодавства. Тому, не витрачайте свої нерви і час даремно, противопоставте сильному супернику професійного адвоката, який орієнтується в стягненні боргів.

  1. Виконавче провадження

Нам часто доводиться спостерігати за подивом з боку клієнта, що виграш в суді це ще не успіх справи. Важливо розуміти, що суд не бере на себе зобов’язання по стягненню боргу, а лише виносить рішення. А ось здійснення рішення суду лягає на плечі ще одного державного органу – виконавчій службі. Як тільки рішення суду вступить в силу вам необхідно отримати у суду документ, що підтверджує право на стягнення боргу. Цей документ зазвичай називають наказом або листом для виконання. Його необхідно передати до органів виконавчої служби.

Як бачите, довести своє право в суді і домогтися отримання судового рішення – це лише половина справи. В ході виконавчого провадження, яке було винесено на вашу користь, необхідно порушити виконавче провадження за заявою стягувача. В ході якого державний виконавець направить боржникові пропозицію щодо добровільного виконання судового рішення.

У разі, якщо боржник не виконує рішення суду добровільно, здійснюються заходи примусового виконання – звертається стягнення на майно боржника.

Виконавче провадження розглядається як окрема стадія цивільного процесу, настає яка тільки в разі невиконання добровільно вступивших в законну силу рішень уповноважених органів і судових рішень.

 Не відкладайте рішення проблем на потім!

Рекомендуємо Вам скористатися професійною допомогою на стадії назрівання проблеми, не доводячи справу до точки неповернення. Ви збережете собі нерви і гроші, а також істотно підвищите шанси на успіх!

Записатися на безкоштовну юридичну консультацію

Записатися

Записатися на безкоштовну юридичну консультацію